Odberatelia 

(PREDAJ ĽADU)

 

Reštaurácie a bary

Už nemusíte kupovať predražené stroje na výrobu ľadu, ktoré využívate len v lete, nehovoriac o prísnych hygienických kritériách na ich prevádzku. Aj údržba takéhoto zariadenia je náročná, no a netreba zabúdať ani na spotrebu elektrickej energie.   

Už nemusíte mať všetky nápoje chladené v chladničkách, pár kusov ľadu spraví z vášho nápoja to správne ľadové osvieženie! 

Rôzne firmy a organizátori podujatí

Kedže náš ľad vyrábame v troch formách (ľadové valce, ľadová drť, zmiešaný ľad), je určený aj na rôzne účely. Napríklad ak ste dlho na cestách a nechcete, aby sa vaše obľúbené jedlo pokazilo alebo aby váš obľúbený nápoj vychladol, sú tu COOLER BOXY!

 

Organizátori rôznych podujatí, festivalov a koncertov v lete nemôžu podávať teplé nápoje. Najvhodnejším riešením tohto problému je ľad, ktorý vám schladí čokoľvek a okamžite!

Sukromné osoby

Počas horúcich letných dní si váš nápoj môžete veľmi rýchlo schladiť a tak sa osviežiť! Ľad nemôže chýbať ani na rôznych spoločenských akciách a na žiadnej párty s priateľmi! 

Predajcovia ľadu

Staňte sa predajcom najkvalitnejšieho ľadu a tým vytvoríte jedinečnú ponuku pre svojich zákazníkov v tomto bezkonkurenčnom prostredí!